GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 8652453
nr 865 2453
Matservis
45 del ca, Hedera
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:54:25
500 kr
600 kr